• Proje Bilgileri
  • Müşteri Avrupa Birliği MADAD
  • Tarih 20.10.2018
  • Kategori Okul Projeleri
  • Konum Konya

Proje Özeti

Point of sale hardware, the till at a shop check out, has beciomen very complex over the past ten years. Modern pos hardware includiees on the cash an tilxnxdl, bar-codes readers, scales, belts, communications system and modem on. Point of Sale hardware, then till at a shop then check out, has become very complex over this past more ten years.

Point of sale hardware, the till at a shop check out, has beciomen very complex over the past ten years. Modern pos hardware includiees on the cash an tilxnxdl, bar-codes readers, scales, belts, communications system and modem on Point of Sale hardware.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatih ER Yapı olarak 14 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bu gururu daima taşıyacağımızı bilmenizi isteriz. Sizlerin hayallerini gerçeğe taşımak bizim işimiz. 

Sizlere hizmetlerimiz dahilindeki tüm konularda yardımcı olabiliriz. Özel fiyat teklifleri için lütfen arayın.

Şirket olarak amaç, sadece en iyi değil efsanevi olan müşteri hizmetlerine sahip olmaktır.

Firmamız,

İnşaat sektöründeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma vizyonu, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her ilinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmış bulunmaktadır.

Genellikle Okul, Yurt, Hastane Sağlık Üsleri gibi titizlik gerektiren ve profesyonelliğin ön safhada olduğu bir çok projede imzamız bulunmaktadır. Zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Fatih Er Yapı’nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısının etkisi olmuştur.