İnşaat Taahhüt Hizmetleri

İnşaat Taahhüt Hizmetleri Neleri Kapsar? İnşaat Taahhüt Hizmetleri Fiyatları Nelerdir?

Mühendislik Hizmetleri

Detaylı Mühendislik Hizmetleri Nelerdir? Fatih ER Yapı Kalitesiyle En Yygun Çözümlerden Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin...

Altyapı Çalışmaları

Altyapı Çalışmaları / Projeleri Nasıl Yapılır? Fiyatlandırması Nasıl Yapılmaktadır? Firmamızın Vermiş Olduğu Hizmetler...

İnşaat Malzemesi Kiralama

İnşaat Malzemesi Kiralama Hizmeti Nedir? İnşaat Malzemesi Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Kentsel Dönüşüm Çözümleri

Kentsel Dönüşüm Çözümleri Nelerdir? Kentsel Dönüşüm Hangi Durumlarda Uygulanır?

Kaba İnşaat Hizmetleri

Kaba İnşaat Hizmetleri Nedir? En Hızlı Nasıl Halledilebilir? Kaba İnşaat Hizmetleri İçin En Uygun Fiyatlardan Yararlanın!

testimonial
Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz  Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

"Fatih Bey ile geçmiş yıllarda birçok projede beraber çalıştık. Gerçekten aldığı ücreti sonuna kadar hak eden birisi. Yaptığı işler de son derece kusursuz. Eğer inşaat alanında çalışmak için bir mühendis arıyorsanız, kendisi tavsiyemdir."

Mustafa ÇAĞIL

Satış Direktörü

“Gerçekten işini dediği gibi yapabilen piyasadaki nadir insanlardan birisi Fatih Bey. Birlikte bir projede çalışma şansı bulduk. Sağolsun baştan sona her türlü desteği sağladı. Yeniden çalışmak isterim.”

Hasan TEKİN

Yönetici

“Fatih Bey ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Kendilerinden önceki çalıştığımız bir firmanın yapamadığını, derleyip toparlayıp adam ettiler. Bu denli özverili insanlar keşke her meslekte olsa. Emeğinize sağlık tekrardan”

Veysel POLAT

Satış Müdürü

Eğer aklınızda bir proje varsa bizimle iletişime geçin!