Kentsel Dönüşüm Çözümleri Nelerdir?

Fatih ER Yapı olarak, 6306 Sayılı afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkında kanun kapsamında, yenilenen ve güvenli hale getirilen alanların proje ve yapımında hizmet veriyoruz. Kanun kapsamında riskli yapı veya riskli alan tespit sürecini takiben uygulama alanında hizmet vererek Kentsel Dönüşümün önemli müteahhit firmalarından biri olarak hizmet veriyoruz

Her iş adamı için altın kural şudur: Kendini müşterinin yerine koy.

Fatih ER Yapı olarak daima müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için uğraşmaktayız. Yaptığımız tüm işlerin öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktan yana olduğunu belirtmeliyiz. Söz konusu hizmetimiz için bizlere danışmaktan çekinmeyin.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İnşaat sektörü günümüzde oldukça ilerlemiş bir sektördür. Artık çoğu yer inşaat firmalarıyla dolup taşmaktadır. Ancak elbette her inşaat firması kaliteli ve işinin ehli değildir. Fatih ER Yapı olarak 14 yıllık iş hayatımızda asla kaliteden ödün vermedik. Yaptığımız her işin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çoğu inşaat firmasına nazaran hizmetlerimizi profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Neden bizimle çalışmalısınız sorusuna cevap vermek gerekirse;

  • Hizmetlerimizde ücretleri minimize ederken kaliteyi maksimize etmekteyiz.
  • Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarız.
  • Hizmetlerimizi verirken olabildiğince hızlı davranırız.
  • İş öncesi olduğu gibi iş sonrası da destek vermeye hazırız.
  • Hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermemek adına daima en iyi isimlerle çalışırız.

Sık Sorulan Sorular

Fatih ER Yapı İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, Konya'da kurulmuştur. 2007 yılından beri faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Genellikle çoğu ödeme yöntemi kabul edilir. Bu durum müşteriyle daha çok ilgilidir. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz hafta içi mesai saatleri 08.00-17.00'dir. Bunun dışında telefon numaramız veya mail üzerinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Projenizin durumuna göre maliyetler değişebilmektedir. Projenizi görmeden bir şey söylememiz mümkün değildir. Bunun için bize iletişim sayfasından veya sağ taraftaki telefon numarası üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.