İnşaat Taahhüt Hizmetleri Nelerdir?

Fatih ER Yapı, anahtar teslim inşaat taahhüt hizmeti konusunda önde gelen inşaat firmalarındandır. Pek çok firmaya kıyasla oldukça uygun fiyatlara söz konusu hizmeti vermektedir. 

Bir iş, daima, bitirilmesi için kendisine ayrılan sürenin hepsini kapsayacak şekilde genişler.

Anahtar teslim inşaat taahhüt hizmeti projelerinizin eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlamaktadır. Bütün işlemlerin tarafımızca yürütülmesi ve planlanan tarihte teslim edilmesi için, tek elden gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Projenin tüm detaylarını sizin adınıza üstlenen ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlayan Fatih Er Yapı her zaman en iyi seçimlerden biri olacaktır. 

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İnşaat sektörü günümüzde oldukça ilerlemiş bir sektördür. Artık çoğu yer inşaat firmalarıyla dolup taşmaktadır. Ancak elbette her inşaat firması kaliteli ve işinin ehli değildir. Fatih ER Yapı olarak 14 yıllık iş hayatımızda asla kaliteden ödün vermedik. Yaptığımız her işin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çoğu inşaat firmasına nazaran hizmetlerimizi profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Neden bizimle çalışmalısınız sorusuna cevap vermek gerekirse;

  • Hizmetlerimizde ücretleri minimize ederken kaliteyi maksimize etmekteyiz.
  • Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarız.
  • Hizmetlerimizi verirken olabildiğince hızlı davranırız.
  • İş öncesi olduğu gibi iş sonrası da destek vermeye hazırız.
  • Hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermemek adına daima en iyi isimlerle çalışırız.

Sık Sorulan Sorular

Fatih ER Yapı İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, Konya'da kurulmuştur. 2007 yılından beri faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Genellikle çoğu ödeme yöntemi kabul edilir. Bu durum müşteriyle daha çok ilgilidir. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz hafta içi mesai saatleri 08.00-17.00'dir. Bunun dışında telefon numaramız veya mail üzerinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Projenizin durumuna göre maliyetler değişebilmektedir. Projenizi görmeden bir şey söylememiz mümkün değildir. Bunun için bize iletişim sayfasından veya sağ taraftaki telefon numarası üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.