Size Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Fatih ER Yapı olarak müşterilerimizin isteklerine önem veriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimiz için detaylı mühendislik hizmetleri sunmaktayız. Detaylı mühendislik hizmetleri, genel olarak gelir gider analizi, planlama ve verimlilik gibi konuların hizmet alanıdır. Bir inşaat projesinin olmazsa olmazlarından olan mühendislik hizmetlerini sizler için titizlikle yapmaktayız.

İş dünyasında, herkes iki türlü ödeme şekliyle karşı karşıyadır: Nakit ve deneyim. Önce deneyimi seçin; para sonradan gelecektir.

Giderleri kontrollü şekilde planlamak, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve yüksek performanslı hızlı teslimatlar sunmak üzere hizmet veriyoruz. Projelerinizi hayata geçirirken tüm detayları ve bütçeyi doğru kullanmayı sağlayan firmamız, alanında deneyimli inşaat mühendisleriyle hizmet vermektedir. Hızlı, etkili ve operasyonel verimlilik odaklı hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İnşaat sektörü günümüzde oldukça ilerlemiş bir sektördür. Artık çoğu yer inşaat firmalarıyla dolup taşmaktadır. Ancak elbette her inşaat firması kaliteli ve işinin ehli değildir. Fatih ER Yapı olarak 14 yıllık iş hayatımızda asla kaliteden ödün vermedik. Yaptığımız her işin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çoğu inşaat firmasına nazaran hizmetlerimizi profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Neden bizimle çalışmalısınız sorusuna cevap vermek gerekirse;

  • Hizmetlerimizde ücretleri minimize ederken kaliteyi maksimize etmekteyiz.
  • Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarız.
  • Hizmetlerimizi verirken olabildiğince hızlı davranırız.
  • İş öncesi olduğu gibi iş sonrası da destek vermeye hazırız.
  • Hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermemek adına daima en iyi isimlerle çalışırız.

Sık Sorulan Sorular

Fatih ER Yapı İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, Konya'da kurulmuştur. 2007 yılından beri faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Genellikle çoğu ödeme yöntemi kabul edilir. Bu durum müşteriyle daha çok ilgilidir. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz hafta içi mesai saatleri 08.00-17.00'dir. Bunun dışında telefon numaramız veya mail üzerinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Projenizin durumuna göre maliyetler değişebilmektedir. Projenizi görmeden bir şey söylememiz mümkün değildir. Bunun için bize iletişim sayfasından veya sağ taraftaki telefon numarası üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.