MİSYONUMUZ

Firmamızın odaklandığı nokta, hizmet verdiği alanlarda uygulanabilir en yeni ve yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermek. Yurt dışında yatırım ve inşaat faaliyetlerimizi geliştirmek, sürdürmek ve global pazarın pastasından pay almaktır. Ayrıca yurt dışında yatırım ve inşaat faaliyetlerimizi geliştirmek, sürdürmek ve global pazarın pastasından pay almak.

VİZYONUMUZ

Tüm faaliyetlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata, bağlı olunan kurum ve kuruluşun direktif ve kuralları ile imzalanan sözleşmelere harfiyen uymak, Mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde global pazarda söz sahibi, bilgi üreten ve tecrübe paylaşan, bilgi paylaşan, rekabet yaratan bir inşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmaktır.

Bu alanın en tercih edilen isimlerindeniz. 14+ yıllık deneyimimizle hizmetinizdeyiz.

50
+
Proje
80
+
Kazanılan Müşteri

İşimize ve işinize özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve memnuniyeti bizim asıl hedefimizdir. Projeleriniz için bizlerle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Fatih ER

İnşaat Mühendisi
50
+
Toplam Proje
150
+
Çalışan
80
+
Memnun Müşteri
70
+
Referans
Yorumlar

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

"Fatih Bey ile geçmiş yıllarda birçok projede beraber çalıştık. Gerçekten aldığı ücreti sonuna kadar hak eden birisi. Yaptığı işler de son derece kusursuz. Eğer inşaat alanında çalışmak için bir mühendis arıyorsanız, kendisi tavsiyemdir."

Mustafa ÇAĞIL

Proje Müdürü

“Gerçekten işini dediği gibi yapabilen piyasadaki nadir insanlardan birisi Fatih Bey. Birlikte bir projede çalışma şansı bulduk. Sağolsun baştan sona her türlü desteği sağladı. Yeniden çalışmak isterim.”

Hasan TEKİN

Koordinatör

“Fatih Bey ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Kendilerinden önceki çalıştığımız bir firmanın yapamadığını, derleyip toparlayıp adam ettiler. Bu denli özverili insanlar keşke her meslekte olsa. Emeğinize sağlık tekrardan”

Veysel POLAT

Şantiye Şefi